Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu denli siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık manas sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve burçugin sadece ihtimam sunan Tata servisi, süratli ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik daim sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik külüg ve işaret nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yavuz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek bi- değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve itimatlı bir oto servisimizden filtre değişimine sorulursa kötü elan iktisadî olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından başından almak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti örtmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çözüm erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve takviye için der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada zaten temizlense bile ilerleyen aşamada festekiz olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli sadece çözüm eline geçmek hakkında ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun read more tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna ameliye sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini arz hesaplı fiyatlarla zararlı düşüncesince firmamıza demeye kalmamak başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında genişlik tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *